Home Kategorie Niesamowite Rój pszczół śledził samochód tej kobiety przez 2 dni. Powód znaleźli dopiero zdziwieni pszczelarze!

Rój pszczół śledził samochód tej kobiety przez 2 dni. Powód znaleźli dopiero zdziwieni pszczelarze!

Sytuacja miała miejsce w Walli. Carol Howarth, zaparkowała swoje auto przed sklepem, aby zrobić zakupy. Kiedy wróciła na parking, zobaczyła, że na jej samochodzie siedzi tysiące pszczół.

Rój owadów upatrzył sobie bagażnik kobiety jako idealne miejsce do przesiadywania. Zaskoczeni przechodnie zaczęli robić zdjęcia pojazdowi.

pszczola

Źródło: facebook.com

Kobieta zadzwoniła do pszczelarza, który był w stanie zwabić większość pszczół do pudełka.

pszczola2

Źródło: facebook.com

To jednak rozwiązało problem jedynie na chwilę. Następnego dnia Carol zauważyła, że część pszczół poleciała za nią do domu i ponownie obsiadła samochód. Kobieta ponownie wezwała pszczelarza. Tym razem mężczyzna wziął ze sobą wsparcie.

To może Cię zainteresować:  32-letnia kobieta wystąpiła w telewizji. Lekarz przyjrzał się jej szyi i odkrył coś przerażającego.

Wraz z drugim pszczelarzem odkryli, że królowa pszczół zaklinowała się pod wycieraczką samochodu. Za nią zaś podążył cały rój.

pszczola3

Źródło: facebook.com

Ostatecznie mężczyźni byli w stanie uwolnić królową. Cały rój spokojnie odleciał w swoją stronę. Nieprawdopodobne, prawda? Jeśli zadziwiła was ta historia, podzielcie się nią na Facebooku.

Twoja reakcja?

Super
Super
519
Ha ha
Ha ha
136
Wow
Wow
515
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
37

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz