Home Kategorie Ludzie Przyłapała swojego męża na zdradzie. To, co zrobiła jego kochance, jest naprawdę upokarzające

Przyłapała swojego męża na zdradzie. To, co zrobiła jego kochance, jest naprawdę upokarzające

Pewna kobieta wpadła w prawdziwy szał, po tym jak przyłapała męża wraz z kochanką. Postanowiła przemaszerować z nagą kobietą przez całe sąsiedztwo.

Ta niecodzienna sytuacja została zarejestrowana w Sao Paulo w Brazylii. Żona nie zastała swojego męża w domu, dlatego też postanowiła udać się do mieszkania jego przyjaciela, gdzie miała nadzieję go spotkać. Tam owszem, znalazła swojego męża, ale z kochanką w łóżku.

Zdradzona kobieta nie traciła czasu na rozpaczanie. Bez namysłu złapała 20-letnią kochankę za włosy i przy pomocy brzytwy, szybko je odcięła. Następnie zerwała z niej ubrania i z zupełnie nagą przeszła przez całą dzielnicę.

Sytuacja wywołała niemałe zamieszanie. W tle słychać było gwizdy mężczyzn. Część z sąsiadów jednak była mocno oburzona jej zachowaniem i wezwała policję. Po tym marszu wstydu, 20-latka wróciła do mieszkania, aby ubrać się i złożyć skargę. Okazało się, że kochanka spotykała się mężem naszej bohaterki od około 5 miesięcy.

To może Cię zainteresować:  6-letni chłopiec rozszarpany przez maszynę rolniczą. Tragiczne wydarzenia wstrząsnęły bliskimi.

Zdradzona kobieta jest zagrożona karą dziesięciu lat pozbawienia wolności za spowodowanie zagrożenia, zniesławienie, szkody cielesne, nietolerancję, przemoc i tortury, jednak zdaje się zbytnio tym nie przejmować.

„Nie obchodzi mnie co myślą inni, tak właśnie należy radzić sobie, z takimi co dobierają się do cudzych mężów. Dziś mogę powiedzieć, że mam już byłego męża” – napisała na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych.

Rzecznik lokalnego komisariatu twierdzi iż wina kobiety stoi pod znakiem zapytania, a domniemana napaść jest kwestionowana.

Młoda kochanka natomiast na pewno zastanowi się dwa razy zanim znowu spróbuje pobaraszkować z żonatym mężczyzną.

https://youtu.be/JvE1YOuCrB4

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
839
Ha ha
Ha ha
462
Wow
Wow
90
Smutny
Smutny
73
Zły
Zły
135

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz