Home Kategorie Poruszające Ktoś wyrzucił na śmietnik walizkę. Teraz całe miasto chce znaleźć tę osobę, aby zapłaciła za to, co było w środku

Ktoś wyrzucił na śmietnik walizkę. Teraz całe miasto chce znaleźć tę osobę, aby zapłaciła za to, co było w środku

W Nowym Jorku przypadkowy przechodzień odkrył coś makabrycznego w jednym z kontenerów na śmieci. Zwrócił uwagę, na stojącą tam walizkę, która… poruszała się.

Pełen złych przeczuć chłopak podszedł bliżej i niepewnie otworzył zamek torby…

W jej wnętrzu znalazł coś koszmarnego! Znajdował się tam zagłodzony i zamęczony pies, którego ktoś w ten sposób porzucił, aby umarł w cierpieniach. Przechodzień natychmiast zadzwonił na policję, a przybyli funkcjonariusze od razu skontaktowali się z jedną z organizacji ratujących zwierzęta.

114836173641

Źródło: Twitter

Weterynarze ocenili wiek psa na 3 lata. Jego stan był koszmarny. Zwierzę było tak wychudzone, że widać było wszystkie jego kości. Nikt nie miał pewności, czy uda się je uratować. Opiekunowie nazwali psa Fraggle i przez wiele dni i nocy czuwali przy nim starając się utrzymać go przy życiu.

214836173642

Źródło: Twitter

Historia Fraggle’a tak wszystkich poruszyła, że policja wraz z organizacjami ochrony zwierząt zebrały razem aż 22 tysiące dolarów na nagrodę dla osoby, która wskaże tego, kto znęcał się nad Fraggle.

314836176743

Źródło: Twitter

Póki co nie udało się znaleźć sprawcy. Natomiast Fraggle na szczęście czuje się coraz lepiej. Został też zaadoptowany przez nową, kochającą rodzinę, która troskliwie się nim opiekuje.

414836176754

Źródło: Youtube

Zobaczcie sami, jak bardzo zmienił się Fraggle:

Osoba, która tak skrzywdziła tego uroczego psiaka, powinna zostać złapana i surowo ukarana.

Źródło: YouTube

To może Cię zainteresować:  Zobaczcie, jak mama chroni słoniątko, które chce przywitać się z ludźmi. Cudowny widok!

Twoja reakcja?

Super
Super
81
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
538
Zły
Zły
394

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz