Home Kategorie Niesamowite Kształt pępka może powiedzieć kilka rzeczy na temat Twojego charakteru. Nieprawdopodobne, ale się sprawdza.

Kształt pępka może powiedzieć kilka rzeczy na temat Twojego charakteru. Nieprawdopodobne, ale się sprawdza.

Pępek to kolejna część ciała, która może powiedzieć sporo na temat naszego charakteru. Jesteście ciekawi, co zdradza o Was Wasz pępek?

#1. Płytki

pepek1

Osoby o płytkim pępku dobrze dotrzymują tajemnic i nie lubią otwierać się przed innymi. Są też nieufni wobec otoczenia. Mają jednak kilka wybranych osób, które są dla nich wszystkim i potrafią stanąć za nimi murem.

#2. Duży

pepek2

Duży i głęboki pępek mają osoby bardzo wrażliwe i dobre. Tacy ludzie wolą przyjąć na siebie najgorsze cierpienia, niż patrzeć, jak coś złego dzieje się ich bliskim. Osoby z takimi pępkami dobrze radzą sobie na kierowniczych stanowiskach. Zdarza się niestety też, że przez swoją wiarę w ludzi, zawodzą się na nich.

#3. Okrągły

pepek3

Okrągły i głęboki pępek to cecha charakterystyczna optymistów. Kiedy taką osobę spotyka coś złego, stara się wynieść z tego dobrą lekcję. Posiadacze okrągłego pępka nie mają problemów z mówieniem o swoich uczuciach. Są to osoby otwarte, bezproblemowe i lubiane przez swoje otoczenie.

#4. Wystający

pepek4

Osoby o wystającym pępku mają silną wolę. Bywają także uparte i na siłę dążą do udowodnienia swoich racji. Miłość jest dla nich komplikacją, która zabiera im cenny czas. Oczywiście jest tak tylko do momentu, w którym nie zakochają się naprawdę. Kiedy tak się stanie, oddają partnerowi całe serce.

#5. Szeroki na górze, wąski na dole

pepek5

Ludzie z takimi pępkami są energiczni i aktywni. Ich pogoda ducha bywa zaraźliwa. Jeśli coś sobie założą, zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel.

To może Cię zainteresować:  Znalazł w ogrodzie skrzynię z czasów II Wojny Światowej. Jej zawartość zaskoczyła wszystkich.

#6. Wąski na górze, szeroki na dole

pepek6

Osoby o takich pępkach mają już zdecydowanie mniejsze pokłady energii. Fizycznie nie mogą pracować długo, ale doskonale radzą sobie w pracach umysłowych. Odznaczają się sprytem, który pozwala im osiągnąć pewne rzeczy “na skróty”. Niektórzy biorą ich przez to za leniwych, ale w rzeczywistości wcale tacy nie są.

#7. Owalny

pepek7

Osoby o owalnych pępkach posiadają potężne pokłady energii i są bardzo wrażliwe. Tacy ludzie nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu i zawsze muszą mieć coś do roboty. Łatwo się nudzą i są ciekawe świata. Mocno przeżywają niektóre rzeczy i łatwo je zranić.

#8. Spłaszczony

pepek8

Osoby o takich pępkach są bardzo czujne. Trudno im zaufać, jeśli jednak tak już się stanie, to ludzie których do siebie dopuszczają są dla nich całym światem. Gdyby coś im groziło, właściciel takiego pępka, broniłby ich z zaciekłością tygrysa. Lojalność i zaufanie są ich siłami napędowymi.

#9. W kształcie odwróconej litery K

pepek9

Jest to najrzadszy rodzaj pępka. Ludzie go posiadający, robią bardzo dużo dobrych i ważnych rzeczy, za które nie chcą zbierać pochwał i wolą pozostać w cieniu. Nie szukają sławy i poklasku. Mają silną osobowość i są pewne siebie. To całkowicie im wystarczy. Są ludźmi mało znanymi, którzy zazwyczaj mają dobry wpływ na innych, mimo iż oni nawet o tym nie wiedzą.

Źródło: meaww.com

Twoja reakcja?

Super
Super
81
Ha ha
Ha ha
130
Wow
Wow
37
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz