Home Kategorie Niesamowite Kształt nóg sporo mówi o temperamencie kobiety. Mężczyźni podświadomie się tym kierują.

Kształt nóg sporo mówi o temperamencie kobiety. Mężczyźni podświadomie się tym kierują.

Gdy mężczyzna ogląda się za kobietą, zwraca wagę na wszystkie aspekty jej urody. Szuka znaków mówiących o tym, jak wyglądałby ich związek i zwykle wybiera, tę która będzie idealną matką jego dzieci.

Okazuje się, że faceci wielką uwagę przywiązują do kształtu kobiecych nóg. To nic niezwykłego, gdyż wszystko opiera się o zrozumienie ludzkiej anatomii i hormonów.

Jak kształt kobiecych nóg określa jej seksualne zachowania? Aby to sprawdzić, wystarczy postawić stopy blisko siebie i popatrzeć w lustro.

nogi1

Typ A

Nogi przylegają do siebie. Przerwa pojawia się dopiero w okolicach kostek. Uważa się, że niewielki odstęp między nogami wpływa dobrze na temperament erotyczny.

Zazwyczaj takie kobiety są bardzo namiętne, ale też delikatne. Przyciągają mężczyzn swoją kobiecością i subtelnym urokiem. Są też nieśmiałe i nie lubią przejmować inicjatywy, chcąc aby mężczyzna dominował. Może to być niebezpieczne dla związku, bo większość facetów szybko się nudzi. Kobiety z takim typem nóg powinny dlatego starać się być bardziej aktywne.

To może Cię zainteresować:  Rodzice żegnają się z córką chorującą na raka. Wtedy ona otwiera swoje oczy i mówi TO.

nogi2

Typ B

Nogi stykają się ze sobą tylko w jednym miejscu – na kostkach. Takie kobiety szukają nowych doświadczeń. Są odważne, żądne przygód i nie boją się przejmować kontroli nad związkiem. Czasami nadmierna odwaga może odstraszać mężczyzn. Dlatego też panie o takim kształcie nóg powinny nauczyć się kontrolować.

nogi3

Typ C

Uda są blisko siebie, ale piszczele i kostki nie dotykają się. Kobiety o takim kształcie nóg zazwyczaj są romantyczne i delikatne, ale gdy da się im wolną rękę, potrafią pokazać pazury.

nogi4

Typ D

Nogi stykają się w kolanach, łydkach i kostkach. To najczęściej spotykany kształt nóg. Takie kobiety zachowują się w łóżku naturalnie i tradycyjnie. Nie lubią zbytnio eksperymentować i wolą trzymać się kilku swoich ulubionych pozycji. Jeśli jednak partner zechce spróbować czegoś nowego, nie będą oponować. Mężczyźni lubią takie kobiety, gdyż wzmacniają one ich pewność siebie. Dodatkowo, tak szczupłe i kształtne nogi są atrakcyjne.

nogi5

Twoja reakcja?

Super
Super
131
Ha ha
Ha ha
136
Wow
Wow
55
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
39

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz