Home Kategorie Ludzie Gwiazda „M jak Miłość” straciła bliską osobę przez koronawirusa. Ilona Łepkowska złożyła kondolencje.

Gwiazda „M jak Miłość” straciła bliską osobę przez koronawirusa. Ilona Łepkowska złożyła kondolencje.

Koronawirus spowodował śmierć tysięcy osób. Niestety tragedia dotknęła też rodzinę polskiego aktora. Zamieścił poruszający wpis.

Tomasz Chudecki na facebooku zamieścił wpis, w którym poinformował o śmierci swojego szwagra z Włoch. Kilka dni temu mężczyzna został zabrany do szpitala z wysoką gorączką.

– „ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, ze drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoka temperatura do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić niech się modli, kto ma inne sposoby niech wysyła dobra energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy.”

Odtwórca roli Henia w „M jak Miłość” przekazał też informację, którą otrzymał od swojej włoskiej szwagierki. Kobieta apeluje do Polaków, aby nie wychodzili z domu bez maseczki przeciwwirusowej i rękawiczek.

To może Cię zainteresować:  Ksiądz zarażony koronawirusem zdążył odprawić kilka mszy zanim trafił do kwarantanny.

– „Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: „Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy błagam nos maseczkę i rękawiczki. To bardzo wazne!”. FORZA ITALIA, SIŁY POLSKO!” – czytamy na profilu aktora.

W komentarzach pojawiły się kondolencje od gwiazd, między innymi scenarzystki – Ilony Łepkowskiej:

– „Tadziu, wyrazy współczucia… Dobrze, że Cię szwagierka przestrzega, tylko bardzo, bardzo szkoda, że Włosi byli tak nieodpowiedzialni przez tyle tygodni… Teraz płacą za to straszną cenę. Bardzo, bardzo szkoda…”

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz