Home Kategorie Ludzie Angela Merkel ma poważne problemy ze zdrowiem? Najnowsze nagranie na to wskazuje.

Angela Merkel ma poważne problemy ze zdrowiem? Najnowsze nagranie na to wskazuje.

Problemy zdrowotne kanclerz Niemiec zostały zarejestrowane przez kamery. Wszystko działo się podczas czwartkowej konferencji Angeli Merkel z prezydentem Niemiec. To nie pierwsza taka sytuacja.

Angela Merkel uczestniczyła w konferencji z Walterem Steinmeierem. Oboje żegnali odchodzącą minister sprawiedliwości, która została wybrana do Parlamentu Europejskiego. Jednak to nie na samym pożegnaniu Katriny Barley skupiają się teraz wszyscy.

W trakcie transmisji ze spotkania można było zauważyć, że kanclerz ma niepokojące drgawki. Merkel starała się opanować i zamaskować drżenie, ale było to bardzo wyraźne. Drgawki nie ustępowały przez co najmniej minutę.

To już drugi taki incydent w ciągu ostatnich kilku dni. 18 czerwca Merkel witała w kraju nowego prezydenta Ukrainy. Dostała podobnego ataku w trakcie odgrywania hymnów państwowych. Po incydencie zniknęła na godzinę w gmachu budynku. Kiedy ponownie wyszła do dziennikarzy objawy zdążyły już ustąpić. Wtedy kanclerz tłumaczyła, że wszystko spowodowane było przez odwodnienie, a objawy ustąpiły po nawodnieniu się.

To może Cię zainteresować:  Matka zrobiła zdjęcie wycieńczonej 7-latce. Gdy jej koleżanka zobaczyła, co dziewczyna ma na nodze, od razu wrzuciła zdjęcie do sieci.

Sytuacja jest bardzo niepokojąca, ponieważ Angela Merkel jest jednym z najistotniejszym polityków na arenie międzynarodowej. Po czwartkowym incydencie Rzecznik kanclerz zapewnił, że Merkle czuje się dobrze i weźmie udział w dalszej części uroczystości. Drżenie Angeli Merkel tłumaczył wysokimi temperaturami. W Berlinie od kilku dni termometry wskazują więcej niż 30 st. C, a upał odpuści najwcześniej w sobotę.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz