Home Kategorie Życie 10 przerażających kar, które spotykają niewierne kobiety na całym świecie. Niektóre z nich wciąż obowiązują!
233.59K

10 przerażających kar, które spotykają niewierne kobiety na całym świecie. Niektóre z nich wciąż obowiązują!

10 przerażających kar, które spotykają niewierne kobiety na całym świecie. Niektóre z nich wciąż obowiązują!

Odkąd tylko ludzie zaczęli łączyć się w pary, pojawiło się zjawisko zdrady i cudzołóstwa. Wiele przypadków z życia pokazało, jak drastyczne mogą być konsekwencje zdrady. Zawsze jednak bardziej karano kobiety, mężczyznom najczęściej zdrada uchodziła płazem. Taka moralność pozostała do dziś .

Cudzołożenie nie jest społecznie akceptowane, jednak w części świata, do której należymy, nie jest karane. W innych regionach świata, zarówno w przeszłości jak i teraz kary za niektóre występki są makabryczne. Dlatego przygotowaliśmy listę 10 najstraszniejszych kar w historii, którym poddawano niewierne kobiety. Ostatnie trzy nadal obowiązują!

kara_dla_niewierych_kobiet_3

 

#1. Afryka

W niektórych regionach Afryki niewierną żonę wraz kochankiem strącano z góry. Wysokość była na tyle duża, że oboje umierali w skutek uderzenia o skały.

 

#2. Turcja

W przeszłości, tureckie prawo stanowiło, że mąż i jego rodzina mogli dźgać niewierną kobietę, aż ta zmarła.

 

#3. Mongolia

W dawnych czasach w Mongolii, mąż, który dowiedział się o niewierności żony, miał prawo ją przepołowić.

 

#4. Środkowy Wschód

Niewierną żonę okaleczano w najwrażliwszych miejscach, takich jak brzuch, klatka piersiowa i okolice intymne. Następnie mąż wylewał na jej rany żrącą substancję.

To może Cię zainteresować:  Przyczyna śmierci tego mężczyzny jest przerażająca. Lekarze nie chcieli wierzyć w jego wyjaśnienia.

 

#5. Korea

Zdradzającą żonę zmuszano do picia octu, a gdy wskutek tego kobieta zaczęła pęcznieć, mąż bił ją tak długo, aż umierała.

 

#6. Tajlandia

W Tajlandii zdradzającą kobietę zamykano w klatce o kształcie słonia, a następnie przyprowadzano samca słonia, który był gotowy do zapłodnienia samicy. Zwykle kobiety w taki sposób umierały.

 

#7. Papua-Nowa Gwinea

Kochanek żony był ścinany, jednak przed śmiercią musiał zjeść palce, które odcinano jego kochance.

 

A poniższe kary wciąż obowiązują!

#8. Kraje arabskie

W krajach arabskich niewierną kobietę czeka wymierzenie jej 100 batów.

 

#9. Kraje arabskie II

W przypadku, gdy chłosta nie jest uznana za wystarczającą karę, kobieta jest częściowo zakopywana w ziemi, a rodzina wraz z mężem rzuca w nią kamieniami, aż niewierna żona umrze.

 

kara_dla_niewierych_kobiet_2

 

#10. Wsie w Indiach

Mimo iż indyjski rząd przeciwdziała aktom samosądu, to wiejska ludność praktykuje swoje zwyczaje. Zdradzająca kobieta jest oddawana 10 mężczyznom, którzy ją gwałcą.

 

Źródło: badabun.net

Twoja reakcja?

Super
Super
287
Ha ha
Ha ha
114
Wow
Wow
221
Smutny
Smutny
1050
Zły
Zły
2667

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz